Кишинівський суд сектора Чокани відправив під арешт на 30 діб ексміністра оборони Олександра Пинзаря, передає кореспондент «Главкому».

Пинзарь відкидає всі звинувачення. Він утримується у пенітенціарній установі № 13.

Молдовські правоохоронці вважають Пинзаря причетним до справи навколо П’ятого управління інспекторату розслідувань, коли Пинзарь займав посаду керівника Генерального інспекторату поліції.

Ексміністр оборони Молдови Пинзарь арештований на 30 діб

У цій справі фігурують співробітники прикордонної поліції та голова молдовської бійцівської асоціації Дорін Дамір, яких звинувачують у зловживанні службовим становищем, розкритті державної таємниці та підробці документів.

Як повідомляв «Главком», молдовська прокуратура по боротьбі із організованою злочинністю провела обшук вранці, 30 серпня, у квартирі Олександра Пинзаря, після чого він був затриманий на 72 години.

Раніше президентка Молдови Мая Санду анонсувала створення нових антикорупційних органів та «чистку на всіх рівнях».

На посаду голови уряду була запропонована Наталія Гавриліца. Опозиційні партії представлені також у парламенті оцінили кандидатуру Гавриліци по-різному: у партії «Шор» відразу запевнили, що голосуватимуть «за», а от у фракції блоку ПСРМ-ПКРМ відмовилися підтримувати кандидата провладної більшості.

Читайте також статтю «Главкому»: Римейк українських «Слуг». Чого чекати від молдовської монобільшості?

Джерело