Програв через набране очко суперником у другому періоді.

Українець Ленур Теміров програв у бронзовому фіналі Олімпіади-2020 у боротьбі. Вирішальну сутичку український борець закінчив поразкою попри рівність у рахунку.

За "бронзу" Теміров боровся проти представника Китаю Сайліка Валіхана. У 2018 році Валіхан став бронзовим призером чемпіонату світу.

Українець Теміров програв бронзовий фінал Олімпіади-2020 з боротьби

Теміров вийшов на бронзовий фінал майже одразу після іншої української борчині Алли Черкасови. Та боролася за вихід у фінал, але поступилася чемпіонці світу Тамірі Менсі.

Українець першим заробив очко у першому періоді. Наприкінці другої хвилини Теміров намагався здобути ще кілька очок, але не зміг, після чого суддя зупинив бій через незначне пошкодження українця.

Проте у другому періоді Валіхану вдалося зрівняти рахунок завдяки активності. Однак із партеру українець вирвався майже одразу. Згодом Теміров виконав кілька атак, проте не отримав бали за них.

У підсумку сутичка закінчилася з результатом 1:1. Але через те, що останнім очко набрав китайський борець, бронзова медаль дісталася саме йому.

Хто такий Ленур Теміров 31-річний представник України у греко-римській боротьбі (до 60 кг), виступає за Полтавську область. На Олімпіаду-2020 Теміров потрапив за вибором тренерського штабу збірної України. Україна здобула ліцензію у цій вазі саме завдяки виступам Темірова на чемпіонаті світу-2019. Теміров - 3-разовий бронзовий призер чемпіонатів світу (2018 рік), а також чемпіонатів Європи (2019 та 2020 роки).