Збірна України – найкраща на чемпіонаті світу з ММА. Дніпровські спортсмени у складі збірної завоювали призові місця. Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міськради.

Чемпіонат світу з ММА серед дітей та юніорів проходив у Софії – столиці Болгарії. Він завершився 1 серпня.

Чемпіонат світу з ММА: дніпровські спортсмени здобули призові місця

Збірна команда України посіла перше командне місце у підсумковому заліку. Було розіграно 15 комплектів медалей серед 23 країн-учасниць. У перший же день змагань національна збірна України здобула найбільшу кількість медалей, ніж усі країни-учасниці разом.

Дніпровські спортсмени, які входили до збірної команди України, посіли наступні місця:

1 місце - Кіра Волященко; 2 місце - Ілля Конько; 2 місце - Тимур Скрипник; 3 місце - Микита Романюк. Читайте також Перші медалі України за 17 років, шість світових рекордів. Що сталося на Олімпіаді-2020 з плавання Другий український атлет пройшов до фіналу своєї дисципліни на Олімпіаді-2020

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро