У центрах масової вакцинації Кіровоградської області протягом вихідних, 31 липня та 1 серпня, від коронавірусу щепили 802 людей. Про це Суспільному розповів директор обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко.

Вакцинували препаратами Moderna, Comirnaty/Pfizer та Coronavac.

Де і скільки людей щепили:

На Кіровоградщині протягом вихідних у центрах масової вакцинації щепили вісім сотень людей Олександрія – 345; Кропивницький – 194; Світловодськ – 76; Знам’янка – 67; Голованівськ – 51; Мала Виска – 45; Бобринець та Новоукраїнка – по 12.

У Петровому щеплень не робили.

Що відомо

З 21 липня дев’ять центрів масової вакцинації проти COVID-19 у Кіровоградській області працюють щодня. На 28 липня на Кіровоградщині зробили 100 тисяч щеплень від коронавірусу. Вакцинувати жителів області почали 25 лютого. У Кропивницькому л абцентр робить вп’ятеро менше ПЛР-тестів у порівнянні з квітнем. У Кропивницькому містян почали вакцинувати від коронавірусу в автобусах. На ранок 2 серпня на коронавірус хворіють 139 жителів регіону. Протягом доби 30 липня у Кіровоградській області зафіксували 17 випадків коронавірусу, 5 з яких – у дітей, троє людей померли від ускладнень захворювання. Протягом доби 31 липня у Кіровоградській області зафіксували 4 випадки коронавірусу. Читайте також У жителя Кіровоградщини виявили рак, коли досліджували на COVID. У Кропивницькому розпочали тиждень підтримки грудного вигодовування. Жителька Кіровоградщини вишиває картини, щоб зібрати гроші на лікування сина.

Джерело