Кропивничанин Андрій Щуцький став бронзовим призером Кубку України з боксу серед чоловіків – 53-го Меморіалу Макара Мазая. Про це розповів тренер спортсмена Вадим Саласенко. Турнір з 26 липня по 1 серпня відбувався у місті Маріуполь Донецької області.

Учасниками Кубку стали 126 боксерів, пів сотні з яких мають звання майстра спорту. Змагання у Маріуполі стали першим всеукраїнським турніром, на якому впровадили нові вагові категорії, відповідно до змін, ухвалених Міжнародною асоціацією аматорського боксу. Андрій Щуцький виступав у ваговій категорії до 75 кілограмів.

У півфіналі кропивничанин, за рішенням суддів, поступився Андрію Тимошенку з міста Новгород-Сіверський Чернігівської області (цей поєдинок починається на 2-ій годині 59-ій хвилині відеотрансляції – ред.).

Кропивницький боксер здобув

Кваліфікаційні бої відбувалися з 26 до 29 липня, півфінальні та фінальні поєдинки – 31 липня та 1 серпня.

Що відомо

Меморіал Макара Мазая – один з найстаріших міжнародних турнірів у Східній Європи. Вперше відбувся 1967 року. За часів Незалежності України турнір відновили 2006 року. Оновлений перелік з 13 вагових категорій, ухвалений Міжнародною асоціацією аматорського боксу: 48, 51, 54, 57, 60, 63,5, 67, 71, 75, 80, 86, 92, більше 92 кілограмів. Читайте також Бійці з Кіровоградщини стали чемпіонами світу зі змішаних єдиноборств серед юнаків. Двоє кропивничан перемогли на чемпіонаті з джиу-джитсу в Америці. Один отримав срібну медаль.