67-річний російський співак Борис Моїсеєв, після перенесених двох інсультів, вкрай рідко з'являється на публіці

Колишній директор співака і його друг Сергій Горох пояснив, що зараз з артистом, передає Teleprogramma.pro.

"Він вкрай рідко виходить в люди, так як соромиться свого зовнішнього вигляду. Будь-яка людина розуміє, що після інсульту він стає зовсім іншим. А Борис Моїсеєв артист і відчуває це особливо гостро", - розповів Сергій Горох.

Важко хворий Моїсеєв став затворником, як він зараз виглядає:

При цьому н зазначив, що Моїсеєв знаходиться в здоровому глузді, тому тверезо оцінює свій зовнішній вигляд.

Важко хворий Моїсеєв став затворником, як він зараз виглядає:

Але справа ще й у тому, після перенесених пластичних операцій і особливо інсультів постраждали мовні здібності артиста. Борис Моїсеєв розмовляє повільно і односкладово.

Проте, в кінці травня 2021 року Моїсеєв перервав своє самітництво заради 50-річчя дочки Алли Пугачової Христини Орбакайте. Артист відвідав гучне святкування, де було безліч зірок, хоча і намагався триматися трохи осторонь. Борис Моїсеєв був єдиним з гостей, у кого на обличчі була захисна маска. Не знімав її артист і для фото, якими удостої Аллу Пугачову і Христину Орбакайте.

Важко хворий Моїсеєв став затворником, як він зараз виглядає:

Відзначається, що Моїсеєв вважає дочку Алли Пугачової частиною своєї сім'ї і навіть пообіцяв залишити їй у спадок квартиру в Латвії.

Важко хворий Моїсеєв став затворником, як він зараз виглядає:

Як відомо, Борис Моїсеєв пережив інсульт в 2010 році співак. В результаті зупинки серця він був підключений до апарату штучної вентиляції легенів. Однак тоді досить швидко він зумів відновитися.

Ще один інсульт трапився у Моїсеєва в 2015 році, тоді його стан сильно погіршився. 

І хоча зараз Бориса Моїсеєва можна рідко десь побачити, Шанувальники не забувають про нього. Кадри які час від часу спливуть в мережі викликають бурхливу реакцію Моїсеєву бажають здоров'я і одужання.

Джерело