Радник очільника Офісу президента, ексміністр економіки Тимофій Милованов прокоментував бійку, яку напередодні влаштував з ним колишній секретар РНБО та ексочільник Мінфіну Олександр Данилюк.

"Вчора Олександр Данилюк вдарив мене", - написав Милованов 31 липня на своїй сторінці у Facebook.

Так, за словами ексміністра економіки, Данилюк запросив Милованова до себе на день народження, де і підняв на того руку. На думку Милованова, причиною того є те, що він є головою конкурсної комісії з відбору голови Бюро Економічної Безпеки, а Данилюк був кандидатом на цю посаду, однак комісія його відсторонила від конкурсу.

"Це не реформатор, а гопнік": Милованов розповів, через що побився з Данилюком

"Що відбулось якщо забути про прізвища? Кандидат на голову Бюро Економічної Безпеки запросив до себе на день народження голову конкурсної комісії з відбору голови. І вдарив його. Чому? Бо кандидату не сподобалось рішення комісії про його відсторонення від конкурсу. Кандидат каже, що він реформатор, що на комісію чинили тиск, щоб його відсторонити. А насправді - тиск чинить сам реформатор. І тоді це не реформатор, а гопнік. Так робили в 90х. Били чиновників коли вони приймали "не ті" рішення. Ця культура має припинитись", - написав Милованов та додав, замість того, щоб правильно заповнити документи або піти в суд оскаржити рішення про відмову в допуску до конкурсу, Данилюк б'ється.

Також радник очільника Офісу президента заявив, що на певних членів комісії дійсно чиниться тиск, але вони не будуть піддаватись цьому тиску і не будуть порушувати закон.

"Посада голови БЕБ вимагає сильної психічної стабільності. Ось кандидат показав, як він реагує на стрес. І це до нього прийшов багаторічний товариш. На цій посаді будуть голові реальні погрози робити і створювати стрес. І що, він теж так буде реагувати?", - підсумував Милованов.

Нагадаємо, 30 липня ввечері колишній секретар РНБО та ексочільник Мінфіну Олександр Данилюк влаштував бійку з радником очільника Офісу президента, ексміністром економіки Тимофієм Миловановим. Інцидент трапився на дні народженні Данилюка. Розбороняли політиків депутат Київради Дмитро Білоцерковець та колишній заступник генпрокурора Віктор Трепак.

Джерело