Популярний український телеведучий "Всюди Люди" і "Ранок з Україною" на телеканалі "Україна", а також багатодітний батько, Анатолій Анатоліч часто радує багатотисячну аудиторію інформативними публікаціями в своєму Instagram.

Більш того, на YouTube-канал Анатоліча підписані понад 200 тисяч користувачів, для яких він записує якісні інтерв'ю з цікавими гостями.

Анатолій Анатоліч показав, хто не дає йому опустити руки:

Зовсім недавно блогер став батьком втретє, його дружина Юла народила йому сина Ніла 20 липня, о 13:13, з вагою 4060 кг і зростом 55 см. Молоді батьки раді появі малюка і активно розміщують пости на тему розвитку і самопочуття сина. Крім новонародженого сина, у Анатолія є дві доньки – 10-річна Аліса і 8-річна Лоліта, які часто фігурують в соціальному житті телеведучого.

Анатолій Анатоліч показав, хто не дає йому опустити руки:

Цього разу багатодітний батько розмістив в Instagram сімейне фото. У кадрі дві його доньки зворушливо сидять біля малюка, заворожено дивлячись на те, як він мило насолоджується сном. У підписі до знімка, Анатолій написав, як сильно його мотивують і надихають діти, не дозволяючи йому опустити руки.

"У мене, звичайно мільйон проблем, але ось ці хлопці змушують встати і рухатися вперед. Не звертаючи уваги ні на що навколо. Чи потрібна краща мотивація?"- написав Анатолій.

Джерело