Напад пантери на чоловіка у приватному зоопарку в селі Ковалівка під Полтавою закінчився його госпіталізацією у шоковому стані зі значною крововтратою. Пацієнта уже прооперували і загрози для його життя більше немає. 

Про що розповіли полтавські медики і чому мовчать в екопарку, де сталася трагедія, йдеться 30 липня в сюжеті ТСН.19:30.

Постраждалого від нападу пантери чоловіка уже перевели з реанімації в травматологію. Він при тямі, але розповідати про обставини цього випадку нічого не хоче.

Пантера буквально зняла скальп: постраждалий від нападу хижака під Полтавою не працював в екопарку

З розповідей очевидців відомо, що пантера напала на чоловіка, коли він розвозив корм візком. “Вона сиділа у нього на плечах і в пащі тримала верх його голови. У нього не було верхньої частини скальпу, вона йому відірвала”, - розповідала свідок події. 

Як повідомив Володимир Пінчук, лікар-травматолог Полтавської обласної лікарні, куди госпіталізували потерпілого, пацієнта доставили у важкому стані. 

“Фактично було знято скальп з голови, численні рвані рани тулуба, обличчя та кінцівок. Під час операції було реімплантовано знятий скальп з волосяної частини голови”, - розповів він.

У приватному зоопарку Ковалівки, де пантера напала на чоловіка, відмовляються коментувати цей інцидент. На телефонні дзвінки дирекція екопарку не відповідає. У приватних розмовах тутешні працівники жодних подробиць щодо нападу тварини на чоловіка, який годував її, не повідомляють.

У поліції ж з’ясували, що постраждалий насправді не був працівником екопарку. “Він є начебто товаришем директора зоопарку, який іноді консультується з ним, бо за освітою обоє ветеринари”, - розповів речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв. 

Чому в клітці з хижаком перебувала стороння людина, будуть з’ясовувати поліцейські у рамках кримінального провадження, відкритого за цим фактом. Адміністрації екопарку загрожує покарання від грошового штрафу до двох років обмеження волі. 

Де зараз перебуває хижак (є інформація, що напав на чоловіка самець пантери), з’ясувати наразі не вдалося. Найпевніше його ізолювали. 

Джерело