Останнім часом в якийсь дивний спосіб держава втратила 16920 км газорозподільчих мереж, які перейшли в приватну власність. На сьогоднішній день там існує тотальна монополія. Це має безпосереднє відношення до пана Фірташа.

Про це у п'ятницю, 30 липня, під час брифінгу за підсумками виїзного засідання в Донецькій області, сказав секретар РНБО Олексій Данілов. 

"Ми звернули увагу на стан в газорозподільчих мережах. На превеликий жаль, маємо констатувати, що зараз останнім часом в якийсь дивний спосіб держава втратила 16920 км газорозподільчих мереж, які перейшли в приватну власність і ми не бачимо сьогодні підстав не займатися цим питанням, щоб з'ясувати, як це сталося", - зазначив він.

РНБО перевірить облгази Фірташа

За словами Данілова, на сьогоднішній день там є тотальна монополія.

"Одна компанія володіє 70% облгазів. Це має безпосереднє відношення до пана Фірташа, стосовно якого введені персональні санкції. Цим питанням, згідно з рішенням РНБО, ми будемо займатися: давати доручення Кабміну, перевіряти всі ці речі для того, щоб ввійти у відповідність до чинного законодавства. Ну і головне, чого ми не можемо допустити, це те, що стосується нашої нацбезпеки - щоб нас, як державу, хтось шантажував, хтось пересмикував наші платіжки і інші речі", - резюмував він.

Нагадаємо:

18 червня на засіданні РНБО ввели повний пакет санкцій відносно олігарха Дмитра Фірташа і українського бізнесмена Павла Фукса. За словами секретаря РНБО Олексія Данилова, санкції щодо Фірташа застосовані через його участь у титановому бізнесі. 24 червня президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про введення санкцій проти 540 компаній та 538 людей, серед яких опинилися і бізнесмени Дмитро Фірташ та Павло Фукс. 

Раніше Данілов пояснив, чому санкції проти Фірташа не торкнулися роботи його підприємств.

Джерело