По-перше, минулого року, після тривалого локдауну Єгипет був другою країною, що відкрилися для подорожей з України. І вже тоді багато хто обрав цю країну для відпочинку.

По-друге, глобальне потепління цього року впливає на доволі спекотне літо і в наших рідних містах. І часом температура в Києві лише на декілька градусів нижча, ніж на курортах Хургади чи Шарм-ель-Шейху. Але переносити її на свіжому та сухому повітрі Червоного моря набагато легше.

А якщо взяти до уваги факт, що з європейських країн ще й досі не відновився потік туристів, певні єгипетські готелі повинні були швидко переорієнтуватися на ринку.

Новий погляд на відпочинок у Єгипті влітку в готелях SUNRISE Resorts & Cruises

Швидко перебудувалися під нові умови готелі SUNRISE Resorts & Cruises. Ця мережа володіє 20 готелями у Шарм-Ель-Шейху, Хургаді та Александрії. Деякі готелі вже були  добре відомі українцям, а деякі більшою мірою приймали саме європейських туристів.

Але, певно, мало хто знає, що всі ці двадцять готелів розташовані у різних мальовничих куточках Червоного моря та покривають своїми концепціями відпочинок на будь-який смак та вподобання.

Для початку треба відзначити, що SUNRISE Resorts & Cruises створили дві фірмові концепції гостинності: Select та Grand Select. Належність до будь-якої з них можна побачити безпосередньо в назві готелю. Найголовніше в них – це, перш за все, якісне обслуговування, де досконалість є єдиним прийнятним стандартом. Однак Grand Select має додаткові привілеї для своїх гостей, серед яких: цілодобове обслуговування "Все включено", широкий вибір А ля карт ресторанів, послуги "Добрий ранок" та "Підготовка кімнати до сну". А гості, що бронюють категорії "люкс", отримують ще більше переваг від Royal Club і можуть скористатися безкоштовним трансфером аеропорт-готель-аеропорт та послугами консьєржа цілодобово, мають пріоритет при бронюванні фірмових ресторанів, на додачу для ще більш приємного відпочинку мають вибір з "меню подушок".

Готелі Grand Select можна знайти як в Шарм-ель-Шейху:

SUNRISE Montemare Resort,

SUNRISE Arabian Beach Resort,

SUNRISE Diamond Beach Resort,

так і в Хургаді:

SUNRISE Crystal Bay Resort,

SUNRISE Romance Resort.

Плануючи відпустку, також можна обирати їдете ви за сімейним відпочинком або прагнете усамітнення тільки для дорослих.

Наприклад, до 16+ належать готелі:

Meraki – перший у своєму роді клубний бохо-готель та

готель Romance Resort – неперевершене місце для закоханих на узбережжі Хургади.

А ось для більш активного і сімейного відпочинку більше підійдуть:

Diamond Beach Resort – повністю оновлений минулої осені готель з абсолютно новими кімнатами, каскадом басейнів (включно з улюбленим туристами так званим infinity-басейном);

Royal Makadi Resort та Garden Beach Resort з їхніми вражаючими аквапарками, чудовою анімацією та для контрасту зеленими затишними місцями.

До речі, готелі Arabian Beach Resort, Sentido Mamlouk Palace Resort та FUN&SUN FAMILY Sunrise Aqua – ексклюзивні готелі туроператора TUI Ukraine. Втім у нього можна придбати тури до будь-якого готелю мережі SUNRISE Resorts & Cruises.

І якщо ж ви ще ніколи не відпочивали в жодному з них, варто обрати щось саме на свій смак та впевнитися, що тут піклуються про своїх гостей не на словах. А коли летіти до сонячного Єгипту? Коли ваша душа побажає, без жодного очікування сезону.

Джерело