Рівненське летовище тимчасово очолить Олександр Якубець. Він керуватиме аеропортом до оголошення результатів конкурсу на цю посаду, – повідомили у пресслужбі Рівненської обласної ради. Попередника Ігоря Насинюка звільнили у зв'язку з закінчення з ним контракту.

Голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук 30 липня підписав розпорядження про призначення Олександра Якубця директором комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Рівне" до 1 вересня.

Вперше призначити юриста т.в.о. директора Рівненського аеропорту запропонували під час бюджетних слухань. Попереднього директора летовища Ігоря Насинюка звільнили 29 липня по завершенні терміну дії контракту, – повідомили в пресслужбі облради.

У Рівному призначили тимчасового директора аеропорту. Хто це

"Протягом восьми місяців роботи обласної ради нового скликання ми так і не почули від Ігоря Насинюка жодної стратегії щодо виходу аеропорту з кризи. Натомість як голова, я отримую депутатські запити від колег про те, чому наш аеропорт, маючи десятки мільйонів боргів, виступає спонсором фестивалів", – цитує пресслужба голову облради Сергія Кондрачука.

"З трьох кандидатів, які подали свої документи на конкурс – це Ігор Насинюк, Кирило Новіков та Олександр Якубець, останній має значний досвід роботи в органах охорони правопорядку", – йдеться у повідомленні пресслужби.

Хто саме очолить аеропорт остаточно вирішуватимуть депутати на сесії обласної ради, засідання якої заплановане на 19 серпня.

Що відомо На посаду директора "Міжнародного аеропорту "Рівне"є три кандидати. Це авіаційний експерт Кирило Новіков, слідчий Львівського територіального управління Державного бюро розслідувань Олександр Якубець та Ігор Насинюк. Раніше голова облради Сергій Кондрачук зазначав, що вимогам, про які йдеться у листі СБУ, відповідає лише чинний керівник летовища Ігор Насинюк. Рівненська обласна рада у травні отримала лист від СБУ щодо конкурсу на посаду директора аеропорту. У ньому Служба безпеки повідомила, що балансоутримувач не вказав усі кваліфікаційні вимоги до кандидатів на цю посаду і просять це врахувати. Через лист СБУ обрання директора "Міжнародного аеропорту "Рівне" зупинили і прийом документів оголосили знову. Комісія облради рекомендувала винести на сесію зміни до статуту підприємства.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Джерело