Майстер перукарського мистецтва В'ячеслав Дюденко у новому випуску програми Сергія Дойка «Особистість» розповів про трансформацію професії і про те, чому не поїхав з України.

«Професія сьогодні дуже сильно дробиться, багато коворкінгів, б'юті-молів. Окремо салони по бровах, по віях, депіляції і так далі. Але поки недоцільно щось міняти. І колективи трішечки теж втомилися. Ми пройшли під цим брендом багато важких років: Майдан, війна, падіння курсів валют. У салонах працюють майстри, які зайшли до 2013 року. Я розумію, що в майбутнє з цими людьми вже не піду. Вони живуть минулим. Чим з ними щось робити – я краще створю новий проєкт», - зізнається Дюденко.

Він розповідає, що колись мріяв працювати не в Україні, а за кордоном.

У певний момент, коли вже можна було збирати валізи в США, я закрив це питання для себе, - Дюденко

«Я бачив ці круті салони в Парижі, заходив на екскурсію. У мене був варіант виїзду в Сполучені Штати з конкретною пропозицією працювати. Були також пропозиції працювати в Німеччині, навіть з конкретним брендом професійної косметики. У певний момент, коли вже можна було збирати валізи в США, я закрив це питання для себе. До Німеччини теж. Тобто ми залишилися партнерами, продовжували дружити, але я не поїхав», - розповідає він.

Дюденко назвав причину такого рішення.

«Я в Україні - маленька людина, як багато хто вважає, перукар. Але щось значить мій бренд. Я можу обслуговувати людей дуже високого рівня, які чогось досягають у житті, в цій країні. Я можу з ними зустрічатися поза салоном. На певних заходах я потрапляв на фуршети, коли тут президент, тут прем'єр-міністр, тут я з дружиною. Це нормально. Я розумію, що ні в Німеччині, ні в Сполучених Штатах я на такий рівень не потраплю. Я все одно буду емігрантом», - зізнається Дюденко.

Джерело