Майстер перукарського мистецтва В'ячеслав Дюденко у новому випуску програми Сергія Дойка «Особистість» розповів про конкуренцію і нові тенденції в професії.

«Конкуренти різні були в різні роки. Хтось злітав, а потім зник, куди подівся? - А чорт його знає. Де його салон, де він сам, взагалі незрозуміло. Але у нас складно взагалі говорити про конкуренцію, тому що конкуренція, припустимо, є в Італії, де на цьому «чобітку» 100 тисяч салонів. В Україні навіть близько такого немає. Це взагалі не конкуренція, це смішно. Просто в Києві дуже велика концентрація, якої в інших містах немає», - говорить він.

Стиліст зазначає: конкуренція в Україні дуже умовна.

Зараз з'явилося нове бачення професії, йде зміна різних еліт, - майстер перукарського мистецтва

«Вона може бути десь чисто іміджева, на рівні якихось еліт, якоїсь популярності, якихось розмов, чуток - всього того, що люди люблять. А в плані матеріальному її немає. У нас салони закриваються десятками», - розповідає він.

«Зараз з'явилося нове бачення професії, йде зміна еліт. Багато коворкінгів, б'юті-молів, професія сьогодні дуже сильно дробиться. Була тема, коли всіх збирали разом в салони, щоб багато послуг надавали, не виходячи. А сьогодні окремо салони по бровах, по віях, депіляції і так далі. Все дробиться. Навіть на вулиці ти дивишся: тут вип'ю компот, там друге з'їм, там салатик», - міркує майстер.

Джерело