Сьогодні, 29 липня, в Івано-Франківську відбулась відкрита виставка абстрактного мистецтва.

Під час виставки митці представляли свої роботи та ділились емоціями під час написання картин.

Як зазначив куратор проєкту Віктор Бабак, на виставці є понад 60 учасників з 16 областей України: Київ, Запоріжжя, Хмельницький та інші.

У Франківську відкрили виставку абстрактного мистецтва (фото)

«16-ий рік відбувається виставка, і ми надіємся, що якщо вдалось задіяти пів України, то сподіваємось і надалі залучити вже всю Україну. Сучасне мистецтво – це поєднання з Європою, куди рухатись та який обрати вектор співпраці», – каже Володимир Повшин, голова Івано-Франківського обласного осередку спліки художників України.

Галина Бабак, художниця, розповідає, що любить творити в стилі абстракції, а відчуття під час малювання не може передати словами.

Петро Грицюк, представляє картину «Громи і блискавиці»

«В мене філософське відношення до природніх явищ. Чи важко творити – важко сказати, бо абстракція то така річ, що коли починаєш писати, не думаєш про завершення. В цьому стилі я працюю років шість, абстракція відкритіша в техніці, дає більше волі. Зрештою, муза прийде та й починаю творити», – ділиться художник.

У Франківську відкрили виставку абстрактного мистецтва (фото) У Франківську відкрили виставку абстрактного мистецтва (фото) У Франківську відкрили виставку абстрактного мистецтва (фото) У Франківську відкрили виставку абстрактного мистецтва (фото) У Франківську відкрили виставку абстрактного мистецтва (фото) У Франківську відкрили виставку абстрактного мистецтва (фото) У Франківську відкрили виставку абстрактного мистецтва (фото) У Франківську відкрили виставку абстрактного мистецтва (фото)

У Франківську відкрили виставку абстрактного мистецтва (фото) У Франківську відкрили виставку абстрактного мистецтва (фото)

Джерело