У середу, 28 липня, відбулася публічна словесна перепалка між позафракційним народним депутатом Євгеном Шевченком та ексрадником глави МВС Зоряном Шкіряком. В ефірі телеканалу "Україна 24" українські політики не добирали слів, їхню суперечку не могли припинити навіть вимкнуті мікрофони.

Відомий своєї імпульсивністю Зорян Шкіряк не втримався від грубих слів, коли його опонент зауважив, що наслідком діяльності Арсена Авакова на посту міністра внутрішніх справ стало те, що “люди бояться вийти на вулицю”.

“Система безпеки у нас зараз одна з найкращих в Європі. Розказує він тут… Їдь в Росію, їдь до Лукашенка, якому ти ж**у облизуєш”, - обурився Шкіряк, зауваживши, що поважає свого шефа, а у Євгена Шевченка, за його словами, “руки в крові, як у Путіна”.

“Їдь до Лукашенка, якому ти ж**у облизуєш”: ексрадник Авакова влаштував скандал в прямому ефірі

Як відомо, саме схвальне ставлення Євгена Шевченка до білоруського диктатора стало причиною його виключення із фракції “Слуга народу”. У квітні він їздив до Мінська на зустріч із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком, на яку офіційно делегованим не був.

Джерело