Президент Володимир Зеленський пояснив кадрові перестановки у Збройних силах України. Глава держави сьогодні змінив начальника Генштабу, командувача Об'єднаними силами та командувача Десантно–штурмових військ. Про це повідомляє Офіс президента.

Як пояснив Зеленський, зараз необхідно активізувати виконання завдань, які спрямовані на модернізацію української армії та «стовідсоткової підготовки« військових до захисту України в «умовах сучасної війни«.

«Зараз у світі відбувається стрімка трансформація сил і засобів для ведення війни. Наші військові мають бути готові до максимально ефективного виконання завдань у будь–яких умовах», – сказав він.

Глава держави також хоче, щоб в армії була ефективна взаємодія між командирами та керівниками всіх рівнів, бо це є «основою для успішного функціонування сфери оборони та сектору безпеки«.

Зеленський пояснив зміни в керівництві ЗСУ

«Після проведених ротацій та заміни командирів і керівників як в армії, так і в Міноборони очікую системнішої роботи та розуміння кожним бійцем нашої армії перспективи розвитку ЗСУ загалом», – додав президент.

Напередодні Зеленський звільнив низку високопосадовців СБУ та пояснив причини.

Згодом Офіс президента прокоментував зміну керівника Служби зовнішньої розвідки.

Джерело