У Сумській області відновлення автошляху Р-61 «Батурин-Конотоп-Суми», яке здійснюється в рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» вийшло на фінішний етап – на об’єкті завершується влаштування верхнього шару покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону

«Завершення відновлення дороги, яка об’єднує Сумську та Чернігівську області, плануємо у вересні, – зазначив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький. – Завдяки фінансуванню з держбюджету та майстерності наших дорожників невдовзі ми матимемо дорогу європейського зразка».

«Автомагістраль-Південь» розпочала поточний середній ремонт автотраси Р-61 наприкінці березня на ділянці км 61+793 – км 95+726 загальною протяжністю майже 34 км від селища Терни у напрямку міста Конотоп. Роботи на зазначеній ділянці виконуються у цілодобовому режимі. На ділянці працюють 50 працівників та 30 одиниць спецтехніки.

На Сумщині завершується відновлення автотраси Р-61

Дорожні бригади закликають водіїв звертати увагу на встановлені тимчасові дорожні знаки та необхідність дотримання правил дорожнього руху.

Наразі виконуються роботи із влаштування верхнього шару зі ЩМА; влаштування з’їздів та примикань; укріплення узбіччя; облаштування автобусних зупинок; встановлення нових дорожніх знаків; нанесення розмітки холодним пластиком. До вересня підрядник планує усі ці роботи завершити.

Довідково. Дорога Р-61 – важливий транспортний коридор, який сполучає великі районні центри Сумської та Чернігівської областей. Протяжність траси становить 147,6 км. Відновлення дороги дозволить відновити комфортне та безпечне сполучення між двома найбільшими містами регіону – Сумами та Конотопом.

Джерело