У Кропивницькому двох хлопчиків залишили на порозі ліцею "Сокіл". Одному 4, другому півтори роки. Нині діти в обласній дитячій лікарні, розповів директор ліцею Сергій Сторчаус.

Хлопчиків привіз чоловік у суботу (24 липня), розповів його директор. "Чергова гуртожитку Валентина Рокочук на моніторі побачила чоловіка, який привів до центрального входу двох маленьких дітей. Він посмикав ручку дверей, але вони були зачинені. Він їх залишив і пішов. Чергова швидко вибігла, та чоловік вже стояв на зупинці. Вона крикнула:"Куди ж ви діток залишили?", він відповів: "Вам". Сів на маршрутку і поїхав у бік Лелеківки".

Далі Валентина Рокочук подзвонила директору й поліцейським. Дітей повезли в обласну дитячу лікарню. Хлопці забезпечені усім необхідним, сказала завідувачка відділення педіатрії № 2 Вікторія Іванова. "Стан діточок задовільний. Зараз вони обстежуються. Їх звати Денис – 4 роки, та Коля – півтори. Вони мають здоровий вигляд, але потребують дообстеження".

На порозі кропивницького ліцею залишили двох хлопців чотирьох та півтори років. Нині діти в лікарні

За інформацією речниці поліції області Віталіни Бевзенко, встановлюють прізвища і місцезнаходження батьків хлопчиків. Керівниця міського управління з питань захисту прав дітей Тетяна Тимоховська сказала, що з’ясовують обставини, за яких дітей залишили одних. Рішення у цій справ ухвалять до кінця тижня, тоді надасть коментар.

Читайте також В Олександрії відкрили пункт тестування на знання української мови Жителя Кіровоградщини підозрюють у залякуванні людей

Джерело