17-річний гімнаст - про результати на Олімпійських Іграх у Токіо.

Ілля Ковтун виступив у другому для себе фіналі Олімпіади-2020. Після командного виступу, у якому українці посіли сьоме місце, 17-річний українець змагався в особистому багатоборстві.

Кваліфікація пройшла для Ковтуна непросто - у загальному заліку багатоборців він посів 34-е місце. Але зміг відібратися завдяки тому, що кожна країна могла делегувати не більше двох спортсменів.

Проте у фіналі Ковтун зміг виступити краще. Перед заключним шостим снарядом українець боровся навіть за місце в топ-10, але у підсумку посів лише 11-е місце.

Виступ у командному багатоборстві став для Ковтуна заключним на Олімпіаді - у фінал хоча б одного з шести снарядів він не відібрався. Після змагань 17-річний гімнаст дав коментар Суспільне Спорт, у якому розповів про емоції від виступів на першій Олімпіаді.

Про виступ у багатоборстві

"[У багатоборстві] виступив добре. Є ще невеликі помилки, які треба виправляти. А так, в принципі, я задоволений, і тренери ніби теж".

"Дивився на табло, звісно ж. Тренери і багато людей, які вболівають за мене, сказали, що дуже б хотіли бачити мене в десятці. Але я став одинадцятим. Я вважаю, це теж непоганий результат. В принципі, все зробив добре, але можна було краще зробити бруси".

Про психологічний тиск на старті Олімпіади

"Було не так уже важко, тому що два дні змагань уже пройшли: вже легше було. Але в перший день було важко саме психологичіно. Хвилювався трохи".

Про плани готуватися до наступної Олімпіади

"Найімовірніше, так. Подивимося, як далі буде, як будемо тренуватися, виступати".

Що відомо У 2021 році Ковтун став бронзовим призером чемпіонату Європи. Саме в багатоборстві. Перед Олімпіадою Ковтун також змагався на етапах Кубка світу, де здобув п'ять золотих медалей - дві у вправах на коні, а також по одній у вільних вправах, паралельних брусах та перекладині. Що далі Вівторок, 3 серпня, 11:00. Паралельні бруси (Петро Пахнюк) Де дивитися Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Ігор-2020 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.