Київські маршрутки їздитимуть за новими правилами.

Був розроблений договір нового зразка. Документ вже переданий на підписання переможцям конкурсу на перевезення пасажирів на маршрутах міста.

Про це йдеться на сайті КМДА.

У Києві маршрутки їздитимуть за новими правилами: що зміниться

Що змінилося

Перевізники повинні забезпечити у салоні граничний температурний режим: влітку – не більше 22°C, взимку – не менше 15°C.

Забороняється будь-яке шумове (музика) або візуальне (плакати, іграшки) забруднення салону.

У кожному автобусі має бути щонайменше п'ять кнопок зупинки на вимогу.

У салоні повинен висіти плакат з наступною інформацією: ідентифікатори перевізника, дані про водія, способи зворотного зв’язку для пасажирів, права та обов’язки водія та пасажирів.

Водії мають бути одягнені в типову уніформу, кожен з них повинен пройти курс домедичної допомоги та інструктаж щодо особливостей посадки/висадки пасажирів з інвалідністю.

Водіям категорично забороняється курити в салоні автобусу.

Надання послуги водіями має здійснюватися українською мовою.

"Усім без винятку перевізникам, які працюють зараз та хочуть і надалі надавати послуги з перевезення на маршрутах міста, доведеться прийняти нові правила. Ми запропонуємо їм добровільно підписати додаткові угоди. Ці ж умови вони побачать і на всіх наступних конкурсах. Замість мотлоху на колесах на дорогах Києва мають з’явитися доступні, сучасні й комфортні автобуси", – заявив заступник голови КМДА Костянин Усов.  

Нагадаємо, у Києві водій не пустив у маршрутку жінку з п'ятьма дітьми, одна з яких була у візочку.

Джерело