Сьогодні, 28 липня, близько 13:40 поблизу селі Шепарівці Коломийського району розбився легкомоторний спортивний літак, впав на приватний житловий будинок з подальшим горінням. Загинули четверо людей:пілот і троє іноземців.

Прикарпатці в соцмережах із сумом згадують про досвідченого пілота – Ігоря Табанюка, пишуть Галицькі Гроші.

Історією про загиблого поділилася екс-нардепка Ольга Сікора на своїй сторінці у Фейсбук.

“Літаком управляв майстер авіації, підполковник, в минулому пілот-винищувач, фахівець з 40-ка річним стажем Ігор Табанюк. Літаки були для Табанюка як наркотик. Син військового пілота, він перейняв цю любов до авіації від батька й передав дітям. В 2013 році на аероплані розбився один із синів Ігора – Денис. Але він не покинув авіацію, бо вона була змістом його життя. Ігор Табаню розвивав авіаційний клуб на коломийщині, проводив практичні заняття для пілотів-початківців, в його арсеналі було сім легкомоторних літаків, два мотодельтаплани та один автожир. Проте, коли він відновив розвалені 60-річні будівлі летовища, вклав в нього свою душу, свій досвід, енергію та гроші, змонтував радіо та метеостанції, відкрив авіа клуб парашутних стрибків, з’явилися треті особи, які намагалися заволодіти летовищем в цілях вже готового бізнесу. І тут Ігорю довелося що називається «повоювати» за збереження юнацько-спортивного клубу. Ця боротьба за клуб триває й до нині. То ж цілковитою загадкою є падіння літака, штурвал якого був у надійних руках досвідченого авіатора. Тому, на думку друзів Ігоря, питання щодо цієї авіакатастрофи, мали б виникнути й у правоохоронних органів. ВІЧНА ПАМ‘ЯТЬ ПРЕКРАСНІЙ ЛЮДИНІ! НЕХАЙ НЕБО СТАНЕ ЙОГО ОСТАННІМ ВІЧНИМ ПРИСТАНИЩЕМ!”, – йдеться в дописі.

“Нехай небо стане його вічним пристанищем”. Прикарпатці згадують про загиблого пілота Ігоря Табанюка “Нехай небо стане його вічним пристанищем”. Прикарпатці згадують про загиблого пілота Ігоря Табанюка “Нехай небо стане його вічним пристанищем”. Прикарпатці згадують про загиблого пілота Ігоря Табанюка “Нехай небо стане його вічним пристанищем”. Прикарпатці згадують про загиблого пілота Ігоря Табанюка

Також друзі згадують про пілота теплі слова:

“Друже…. З тобою літати було, це одне задоволення було…. Ти відчував кожного пасажира на борту…. Ти відчував усе… Мені важко повірити в те, що тебе уже немає….немає людини, яка змогла відродити малу авіацію….. Яка не побоялась піти проти всієї цієї бюрократії. Спочивай з Богом друже!! Вічна тобі пам’ять. Сім’ї, щирі співчуття….це велика втрата”,- пишу Володимир Шпег.

“Вічного неба, Ігоре”, – написав Yurko Hudyma.

“Нехай небо стане його вічним пристанищем”. Прикарпатці згадують про загиблого пілота Ігоря Табанюка

Джерело