Грають в дартс та шашки, купаються та готують частування на свіжому повітрі. Так розважаються люди поважного віку в літньому таборі, розповіла Суспільному завідувачка стаціонарного відділення Черкаського терцентру соцдопомоги Ірина Ієт.

Протягом літа раз на тиждень для підопічних терцентру влаштовують розваги та екскурсії: 27 липня, були на базі відпочинку в Червоній Слободі.

Грають в дартс та засмагають: на Черкащині діє табір для пенсіонерів

Відпочивають на гойдалці в затінку або ж засмагають, граючи. Черкащанці пані Ганні такий відпочинок довподоби:

"Ми з дівчатами порівнюємо цей відпочинок з дитячим садочком".

Інші змагаються у шашки та пробують свої сили в дартс. За словами пані Валентини, про те, що вміє так влучно метати, дізналася тільки сьогодні:

"Ми тут стараємося впадати в дитинство, згадувати все краще, що було".

Відвідувачка Марія Голубовська також поділилась враженнями від табору:

"Тут мені дуже подобається, бо ми приходимо, спілкуємося, займаємось зарядкою. І на екскурсії їздимо в Умань, у Софіївку, у Кропивниціький на озера. Все було цікавим".

На обід їм подають кашу з м’ясом, яку приготували на мангалі. За шеф-кухаря Людмила Власова. Вона ж першою і дегустувала страву:

"Ми самі готували кашу. Квартира – це замкнений простір, а у нашому віці потрібно більше виходити на природу та спілкуватсиь".

До частувань зазвичай приступають після обов’язкової фізкультури. Повторюючи за інструктором вправи, опановують аквааеробіку.

Такий літній табір для людей поважного віку організував Черкаський центр соцдопомоги. Ірина Ієт зауважила, що відпочинок у ньому безкоштовний:

"У людей поліпшується настрій. проводити заняття у закритому приміщенні - це одне, а на свіжому повітрі їм більше подобається. Зазвичай до табору на тиждень приїжджає близько 15 людей".

За словами Ірини Ієт, такий табір організували для того, щоб покращити дозвілля людей поважного віку, оскільки не кожен може дозволити собі подібний відпочинок.

Авторка Тетяна Недбайло

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також Черкаські аграрії цьогоріч очікують на рекордний урожай соняшнику Чи дотримуються аграрії Черкащини правил пожежної безпеки під час жнив У Черкасах відбувся фестиваль для супермам

Джерело