Безкоштовниймайстер-клас з розпису еко-сумки технікою "батик" організували у вінницькому молодіжному центрі "Квадрат". Сумки, фарби та пензлі для учасників підготували заздалегідь — каже організаторка Вікторія Гаврилюк.

На чорному тлі білими фарбами малювали бавовняні квіти.

Зорганізувала майстер-клас, аби привчити вінничан користуватися еко-сумками замість поліетилену. А ще каже Вікторія такий вид мистецтва як "кастомізація" у майбутньому допоможе зменшити кількість вживаного одягу на смітниках.

У Вінниці відбувся майстер-клас із розпису еко-сумки

"Це друге життя старій речі яка не модна, або є плями їх можна замалювати. Догляд такого одягу полягає у тому, що ручне прання або на делікатному режимі, воно водойстійке", — каже Вікторія Гаврилюк.

У гардеробі вінничанки Катерини Штирляєвої джинсова куртка. Її на замовлення фарбами розписала київська художниця. Тепер, каже Катя, — це її улюблена річ, бо ж такої немає більше ні у кого.

"Відправила свою джинсову куртку їй, і вона намалювала таку композицію із Маленького принца там де вони сидять і дивляться у далечінь. І мене усі почали питати де взяла, де купила, тому вона такою неповторністю і приваблює, бо вона індивідуальна вона моя і другої такої немає", — розповідає Катерина Штирляєва.

Коли дізналася про майстер-клас із розпису еко-сумки, вирішила і собі спробувати. Тепер, говорить, матиме у гардеробі ще одну авторську річ. Але вже зроблену власноруч.

Участь у майстер-класі взяли 9 жінок і чоловік. Розмальовували еко-сумку протягом години.

Читайте також

На Вінниччині вперше відбудеться кулінарний фестиваль "Картопля по-уланівськи" У селі Чернятин Жмеринського району на фестивалі спекли найбільший в Україні малиновий пиріг

Джерело