Міський голова Кропивницького Андрій Райкович наголосив, що у місті потрібний більш активний процес масової вакцинації населення. Він запропонував розгорнути мобільні пункти вакцинації від коронавірусу в міських автобусах та тролейбусах.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міської ради.

На щотижневій апаратній нараді, яка відбулася учора, 26 липня, міський голова Кропивницького наголосив, що необхідно пожвавити процес вакцинації у місті. Управління охорони здоров’я отримало  завдання формувати додаткові бригади, що здійснюватимуть вакцинацію населення та вимагати для міста нових партій вакцин.

Міський голова Кропивницького запропонував вакцинуватися у тролейбусах та автобусах

"Поруч із нами вже нові штами, що косять молодь. Нам необхідно подумати про розгортання до існуючих, ще і додаткових пунктів вакцинаці. Ми можемо організувати мобільні пункти в наших автобусах чи тролейбусах і пустити їх на околичні мікрорайони - Лелеківку, Арнаутове чи Завадівку. Можна обробити додатково цей транспорт дезінфекторами, Wi-Fi там є, тобто інтернет - зв'язок організувати можливо", - акцентував Андрій Райкович.

Андрій Райкович закликав на вакцинацію активно запрошувати двірників, працівників ЖЕО, кондукторів громадського транспорту, водіїв маршруток, медиків, освітян, соцпрацівників тощо.

" Всі,у кого робота, пов’язана зі спілкуванням з людьми, кому не протипоказана за станом здоров'я вакцинація, мають бути щеплені! Це той випадок, коли якість і безпека залежать від кількості вакцинованих, - зазначив очільник міста.

Нагадаємо, що за добу 25 липня провакциновано 49 057 людей, а станом на 26 липня 2021 року в Україні від коронавірусу вже щеплено 4 812 500 осіб.

Джерело