На території житлового району «Княгинин», який зводить будівельна компанія «Спілка забудівників» відкрили декілька соціальних об’єктів.

Перший подарунок мешканцям нового району – символічний ключ – скульптура, яка втілює у собі прагнення творців містечка.

«Композиція у вигляді рук, що тримають ключ, що символізує душу району. Це ключ щастя, благополуччя та добра», – пояснює голова правління БК “Спілка забудівників” Микола Филюк.

Скульптура, кав’ярня та новий офіс: «Спілка забудівників» розбудовує «Княгинин» (фото)

Поруч запрацювала «Кориця» – кав’ярня, у якій працівники компанії, мешканці та гості можуть посмакувати ароматною кавою та скуштувати різноманітні крафтові десерти.

Відчинив свої двері також новий сучасний офіс компанії.

«Ми тут виконуємо проектувальні, конструкторські, інженерно-технологічні, фінансові та організаторські роботи. Все зібрано в одному блоці, щоб було максимально зручно та ефективно», – додає Микола Филюк.

До нового офісу переїхав і відділ продажу ЖК «Княгинин»

Нагадаємо, «Спілка забудівників» нині активно розбудовує колись занедбаний мікрорайон.

ЖР «Княгинин» – це комплекс будинків, який налічує 41 корпус і 1700 парко-місць. Поруч району знаходяться всі головні інфраструктурні об’єкти, відпочинкова зона, річка, АС2.

Мешканці отримають не просто квартиру, а надійну та комфортну оселю в одній з багатоповерхівок, які знаходяться в закритому дворі, вільному від автотранспорту. Тут будуть спортивні та ігрові майданчики, дитячий садок, найбільший у місті підземний паркінг та цілодобова система відеонагляду.

Здача першої черги будівництва запланована на серпень 2021 року.

Скульптура, кав’ярня та новий офіс: «Спілка забудівників» розбудовує «Княгинин» (фото) Скульптура, кав’ярня та новий офіс: «Спілка забудівників» розбудовує «Княгинин» (фото) Скульптура, кав’ярня та новий офіс: «Спілка забудівників» розбудовує «Княгинин» (фото)

Скульптура, кав’ярня та новий офіс: «Спілка забудівників» розбудовує «Княгинин» (фото) Скульптура, кав’ярня та новий офіс: «Спілка забудівників» розбудовує «Княгинин» (фото)

Джерело