У Сумах 24 та 25 липня відбувся чемпіонат Сумської області з тенісу. Проходив він на кортах "Тенісної академії".

За словами головного судді змагань Олександра Бурлаки, у ньому взяла участь рекордна кількість учасників. "Шістдесят дітей змагалися. Це юнаки та дівчата у категоріях до 10, до 12 та до 14 років", — говорить головний суддя змагань Олександр Бурлака.

Серед дівчат до 14 років золото здобула Софія Гриценко. Серед спортсменок до 12 років перше місце посіла Зоріна Парамей. Серед десятирічних учасників чемпіонкою стала Анастасія Нестеренко.

Шістдесят учасників боролися за перемогу на чемпіонаті Сумської області з тенісу

Серед хлопців перші місця посіли Денис Тарасенко (до 14 років), Михайло Вардаєв (до 12 років) та Тимофій Калінін (до 10 років). У парному розряді золоті нагороди вибороли Ангеліна Мальована та Катерина Соловей серед дівчат, Демід Саєнко та Кирило Петренко — серед юнаків.

Читайте також Сумчани взяли участь у чемпіонаті України з баскетболу 3х3. Команди Сумської області зіграли матчі футбольного чемпіонату. Понад 50 міст і п'ять тисяч кілометрів. У Сумах відбувся "Мотопробіг єдності". Сумчани підтримали спортсменів-олімпійців забігом.