Корабельна група Військово-Морських Сил ЗСУ у складі двох суден пришвартувалася у грузинському порту Поті. У Грузії морпіхи візьмуть участь у міжнародних військових навчаннях "Agile Spirit-2021". Про таке повідомили у командуванні морської піхоти ВМС ЗС України.

Там розповіли, що корабельна група ВМС ЗСУ у складі середнього десантного корабля "Юрій Олефіренко" та патрульного катера "Слов'янськ" перейшла морем та пришвартувалася у грузинському порту Поті. Там морські піхотинці розпочали підготовку до міжнародних військових навчань "Agile Spirit-2021", які стартують 26 липня.

Тренування військовослужбовців відбуватимуться одночасно у двох локаціях: у Сенакі, що на заході Грузії, та на полігоні Орфоло в Ахалцихе, що на півдні Грузії. Всього у навчаннях візьмуть участь 14 країн, а саме Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Естонія, Італія, Латвія, Литва, Німеччина, Польща, Румунія, США, Туреччина, Україна, Іспанія, Молдова, Канада і Франція.

Українські морпіхи готуються до міжнародних військових навчань у Грузії

У рамках "Agile Spirit" військові відпрацюють дії у складі багатонаціонального батальйону та проведуть тренувальні операції з безпеки у кризовому регіоні.

У командуванні морської піхоти зазначили, що українські морпіхи розпочали тренування ще направляючись до грузинського порту. У морі екіпаж десантного корабля відпрацював низку корабельних бойових навчань. Зокрема протиповітряну, протикорабельну та протимінну оборони. Військові також провели тренування з тактичного маневрування та сигналовиробницта за стандартами НАТО.

Читайте також У Чорному морі розпочалися міжнародні військові навчання Sea Breeze-2021 До Одеського порту зайшли фрегат ВМС Нідерландів та британський есмінець Обмеження руху та перевірка речей: як минули антитерористичні навчання на Одещині

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

Джерело