Відомий український журналіст, ведучий програми "Ранок з Україною" на телеканалі "Україна" і шоу-мен Анатолій Анатоліч днями став батьком втретє - у нього народився син. Крім нього, подружжя виховує ще двох доньок.

На своїй сторінці в соцмережі Інстаграм, де за ним стежать понад 188 тисяч читачів, Анатолій Анатоліч розповів, як братика прийняли вдома старші сестрички. Він також поділився зворушливим сімейним знімком, на якому його донька тримає немовля.

Як розповів Анатолій Анатоліч, його доньки Аліса і Лола дуже добре поставилися до свого братика Ніла. Зізнається, що з дружиною дуже переживали через ревнощі, однак все склалося дуже добре.

Анатолій Анатоліч розповів, як його доньки прийняли свого молодшого братика:

Анатолій Анатоліч розповів, як його доньки прийняли свого молодшого братика:

Анатолій Анатоліч розповів, що вони з дружиною дуже стежать за тим, щоб у сім'ї всім було комфортно. І зараз вони щасливі, адже у дівчаток не було й натяку на ревність, натомість до малюка вони виявили непідробну любов і інтерес.

"Дуже круте ставлення Аліси і Лоли до Ніла. Ми дуже переживали про ревнощі, але поки ніби все норм. Дуже стежимо і не хочемо пропустити чогось такого, коли комусь буде некомфортно. Але, напевно тому що він все ж хлопчик, у дівчаток ревнощів немає. Є непідробна любов і інтерес. ❤️❤️❤️", - поділився телеведучий. Анатолій Анатоліч

Джерело