Відома українська співачка, яка прославилася заїдаючим в голові пісням, а також стрункій фігурі з пишними формами, СолоХа, поділилася кадром з нової відвертої фотосесії. 

Новий знімок розміщений на її сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. Там постійно з'являється новий контент, будь це фотографії, або ж просто stories.

Співачка СолоХа осідлала улюблений прилад Пікалова з

Співачка СолоХа осідлала улюблений прилад Пікалова з

За весь час активності в мережі їй вдалося зібрати понад 270 тисяч користувачів.
Завдяки активному способу життя, який вона веде, дівчина володіє чудовою фігурою, а в період карантинні обмежень вона почала ще й практикувати моржування, що допомагає тримати завжди себе в тонусі і зміцнювати імунітет.

Цього разу у неї була досить відверта зйомка, яка точно порадує чоловічу аудиторію співачки. Дівчина сидить зверху на великому мотоциклі, і загадково дивиться на небо.

Співачка СолоХа осідлала улюблений прилад Пікалова з

При цьому, на окрему увагу заслуговує наряд. Це чорне маленьке плаття, яке схоже на шкіряне. Воно ідеально підійшло Солосі по фігурі, і виділило її осину талію. При цьому, груди видатного розміру також особливо виділяється. 

Судячи з усього, це була фотосесія на обкладинку журналу для дорослих, так як в повідомленні до публікації сказано: @ua.playboy & @bmwmotorrad_ua ❤️❤️❤️ style: @shapelie @natalie_marinie". 

Джерело