Федерація кіберспорту України (UESF) визнана національною спортивною федерацією. Про це повідомили у пресслужбі відомства.

Тепер в Україні з’явиться офіційна збірна з кіберспорту.

«Ми продовжуємо робити те, що робили раніше: створюємо можливості для українських кіберспортсменів та піднімаємо престиж України на світовій кіберспортивній арені. Проте тепер ми не лише можемо та робимо, але й зобов’язані», – коментує новину Іван Данішевський, президент UESF.

Вперше в Україні з’явиться офіційна збірна з кіберспорту

Конкурс Міністерства молоді та спорту України підтвердив, що UESF відповідає усім необхідним вимогам до спортивної організації національного рівня.

З 2018 року розвитком кіберспорту в Україні займається Всеукраїнська організація «Федерація є-спорту України (UESF), що здійснює свою діяльність на всій території України через 23 відокремлені підрозділи.

UESF з 2018 року активно розвиває сферу електронного спорту в Україні, є членом міжнародних організацій (IESF, GEF, EEF, WESCO, B&R International Esports Association Alliance), має власну матеріально-технічну базу та кваліфікованих кадрів для професійного розвитку галузі.

За 3,5 роки роботи UESF розіграла понад 4 млн грн призових, а також провела понад 330 аматорських та професійних кіберспортивних змагань, у яких взяли участь понад 45 тисяч спортсменів.

Джерело