Франківська команда під началом нового тренера Рипана здобуває впевнену перемогу на виїзді.

“Гра є і віддача”: МФК “Прикарпаття” на виїзді розгромило “Ужгород “

Дебютна гра Ужгорода в Першій лізі. Раніше це місто представляла в Першій лізі команда ФК Закарпаття, яка в різні роки носила назви Верховина і Говерла, пише Спортарена.

У другому для себе клубі Першої ліги в статусі головного тренера дебютує Михайло Іваниця, який раніше очолював саме Закарпаття. Відзначимо, що Прикарпаття обходиться без «мирових» в чемпіонаті з 24 квітня вже 10 ігор поспіль: чотири перемоги і шість поразок. Ось і в цьому матчі вже з перших хвилин гості показали свій настрій.

На шостій хвилині після навісу зі штрафного Рудюк головою скинув м’яч на дальню штангу, і Барчук переправив м’яч у ворота. 0:1.

Господарі кинулися вперед усіма силами, провели кілька небезпечних атак, але забили знову гості. Цюцюра промчав по правому флангу, скинув м’яч в штрафну і Барчук з розвороту вколотив м’яч у ворота. 0:2. Через кілька хвилин прострілу з того ж правого флангу Федак зрізав м’яч в свої ворота. 0:3. Непристойним рахунок став через дві хвилини. Рудюк отримав передачу в штрафній з центральної зони і з гострого кута перекинув Готру. 0:4.

А за кілька хвилин до перерви Прикарпаття знову забило. Сондо пройшов по лівому флангу, навісив на дальню штангу, звідки набігший Сондей ударом головою відправив м’яч у дальній кут. 0:5

Не можна сказати, що команди зупинилися. Як і в першому таймі, Ужгород досить сміливо ходив в атаку, доставляючи неприємності захисним порядкам гостей. Але було помітно, що Піняшко і Ко не вистачає зіграності. Тим більше, Іваниця вже в перерві зняв з гри Пуканича, який не ввійшов цю гру. А ось Прикарпаття свій момент на 74 хвилині реалізував. Рудюк обігрався на підступах до штрафного з Геником, і філігранно перекинув Готру. У підсумку 0:6 і Прикарпаття відверто порадувало якістю гри і реалізацією моментів.

«Гра є і віддача! Хоча і помилки присутні! Тримаємо кулаки», – прокоментував гру міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Man of the march: Володимир Рудюк (Прикарпаття)

Дебютант Прикарпаття відмінно увійшов у гру. Відзначився дублем і чудово підігравав партнерам. Браво!

Ужгород – Прикарпаття – 0:6

Голи: Барчук, 6, 27, Федак, 32, у свої ворота, Рудюк, 34, 73, Цюцюра, 42

Ужгород (стартовий склад): Готра – Федак, Допілка, Сартіна, Ряшко, Шкіндер, Віскребенцев, Пуканич, Ференцик, Пиняшко, Хомченко

Запасні: Лабатій, Дуран, Чонка, Кобеляш, Мердєєв, Тищук, Сич

Тренер: Михайло Іваніца

Прикарпаття (стартовий склад): Новак – Француз, Матушевський, Лень, Сикач, Семотюк, Сонде, Рудюк, Цюцюра, Барчук, Волошинович.

Запасні: Пицан, Пастух, Кохман, Генич, Толочко, Воробчак, Дитко, Кузьмін, Горбаченко

Тренер: Олег Рипан

24.07.2021. 19:00. Ужгород. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Клим Заброда (Київ)