Мотофестиваль "Тачанка", вчотирнадцяте відбувається у Каховці. Торік його скасували через пандемію коронавірусу. Цьогоріч на Херсонщину приїхали більше ніж 300 байкерів з різних регіонів України.

Триває другий день фестивалю. Байкери готуються до мотопараду. Андрій Бойко приїхав з Дніпропетровської області. У "Тачанці" бере участь не вперше. Чоловік розповідає, що перший мотоцикл, отримав після весілля.

"Десь після весілля з дружиною – це більше ніж 20 років тому, мені її батько віддав мотоцикл "Мінськ". Я коли був дитиною, мріяв про мотоцикл, але тоді були такі часи, що важко було придбати мототехніку" - розказує Андрій Бойко.

На Мотофестиваль

"Тут ми бачимось, спілкуємося, ділимося своїми емоціями, планами. Те, що ми пережили. Те, що ми хочемо пережити. Ось так ми живемо - наша така маленька байкерська сім’я", - продовжує чоловік.

На мотофестиваль приїжджають родинами.

Учасниця мотофестивалю Антоніна Попова говорить, що найголовніше для багатьох учасників - разом провести час.

"Ми живемо поряд, але часто зустрічаємось вперше за рік на цьому фестивалі. Проводимо час разом. Для нас – це найголовніше. Він такий домашній, дружній для нас", - розповідає Антоніна.

Колона байкерів зібралась і вирушила до пам’ятника Тачанці, де зробили спільне фото.

Валерію Тимченко 64 роки. Він із Запоріжжя. Говорить, займався мотокросом, тому такий фестиваль не міг пропустити.

"Тут люди збираються дуже добрі, дуже відважні. Вони всі ось такі завзяті", - каже чоловік.

На мотофестивалі збирали гроші для Аделіни Мотенко, якій встановили діагноз спінально-м’язова атрофія.

Як розказала волонтерка Тетяна Корня, сума збору становить 2 млн 350 тис. доларів. Наразі зібрано близько 800 тис. доларів.

"Ми дуже вдячні всім учасникам фестивалю, які активно беруть участь у нашому ярмарку", - продовжує волонтерка.

Фестиваль байкерів відбувається у Каховці з 2007 року. Тоді він стартував як міжрегіональний. Статус всеукраїнського, фестиваль здобув 2008-го, а нині вважається міжнародним.

За словами співорганізатора мотофестивалю "Тачанка" Віктора Зубкова, мета фестивалю – це в першу чергу розвиток байкерського руху. Немає різниці на якому байку ти приїхав, ким працюєш, тим паче до якого ти байкерського клубу належиш.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Джерело