У місті Новоукраїнка Кіровоградської області відбувся обласний чемпіонат з міні-футболу серед ветеранських команд віком 40 років та старше пам’яті Олексія Кацмана. Про це Суспільному розповів голова обласної асоціації футболу Віктор Безсмертний.

Змагання проводили на центральному міському стадіоні. За його словами, участь у змаганнях взяли 6 команд з Олександрії, Світловодського, Знам’янського та Новоархангельського районів, Новоукраїнки та Новоукраїнки-2. Команди розділили на 2 групи, переможці груп змагалися у фіналі. Перемогу у турнірі здобула команда з Новоукраїнки.

"Турнір з міні-футболу пам'яті Олексія Кацмана ми проводимо другий рік поспіль. Ми з ним товаришували і спілкувалися до останніх днів. Веселий був, любив пожартувати. Це легенда та авторитет кіровоградського футболу".

В Новоукраїнці відбувся обласний чемпіонат з міні-футболу пам’яті Олексія Кацмана

Віктор Безсмертний сказав, що на наступні вихідні турнір з міні-футболу серед ветеранських команд 45 років та старше відбудеться в Олександрії.

Що відомо Олексій Кацман – вихованець кіровоградського футболу, був одним із найулюбленіших та найрезультативніших гравців "Зірки2 60-70 років. Він виграв У 1975-му році він виграв Кубок України, зіграв понад 250 матчів, забив понад 50 м’ячів і тричі був найкращим бомбардиром команди. Помер 23 вересня 2017 року на 71 році життя.

Джерело