13–14 серпня на базі підприємства в селі Чукалівка Івано-Франківської області відбудеться сімейний ягідний фестиваль ZAHID BERRY FEST у синергії з IV Національним конгресом «Ягідництво та кооперація-2021».

Організатори заходу – Асоціація «Ягідництво України», ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» і ФГ «Беррі Прикарпаття», а інформаційний партнер – проєкт «Ягідник».

“Ми прагнемо провести сімейне ягідне свято, об’єднавши його із заходом для професіоналів, – розповідає керівник ФГ «Беррі Прикарпаття» Богдан Лутчин.– Мета нашого фестивалю – показати людям, що заробляти можуть і невеликі фермери і що для цього не обов’язково їхати за кордон. Також ми хочемо створити свято для дітей, адже вони – головні експерти нашої продукції”. 

Карта з суниць та пиріг: на Прикарпатті готуються до масштабного сімейного ягідного фестивалю

За словами Богдана Лутчина, такого формату захід в Україні відбудеться вперше. Сімейний ягідний фестиваль ZAHID BERRY FEST відбуватиметься на стадіоні с. Чукалівка, де, власне, і розташоване господарство «Беррі Прикарпаття». З одного боку стадіону будуть облаштовані фудкорти з їжею, ягідними десертами та наливками на основі ягід, які виготовляють місцеві виробники. Навпроти, з іншого боку стадіону, розташовуватимуться фермери Івано-Франківщини, які вирощують ягідну продукцію, зокрема суницю садову, лохину, малину тощо, а також садивний матеріал. 

Всього буде понад 30 місцевих виробників, і всі вони матимуть змогу продавати свою продукцію та саджанці, а також прорекламувати себе. Окрім того, у фестивалі братимуть участь представники Спілки виноградарів Прикарпаття, з якою ми співпрацюємо, – зазначає керівник ФГ «Беррі Прикарпаття». 

Організатори ZAHID BERRY FEST очікують понад 2 тисячі відвідувачів. Добратися з Івано-Франківська до фестивалю в с. Чукалівка, що за 10 кілометрів від обласного центру, можна буде спеціальним транспортом, який курсуватиме впродовж дня. 

У програмі сімейного ягідного фестивалю ZAHID BERRY FEST – концерти, музичні виступи, конкурси та вікторини. Окрім того, організатори зазіхнули і на рекорди.

За словами Богдана Лутчина, в центрі стадіону буде розташована величезна ягода суниці садової розміром до 5 метрів. А спеціально до фестивалю буде спечений найдовший торт з ягоди, а також викладена найбільша карта України з суниць і чорниць.

Карта з суниць та пиріг: на Прикарпатті готуються до масштабного сімейного ягідного фестивалю

Джерело