Серед усіх перехресть вулиць у Полтаві найбільше аварій стається на трьох. Для того, аби убезпечити водіїв та пішоходів, у подібних місцях можуть облаштовувати «острівці безпеки», світлофори чи дорожні знаки. Але рішення про це мають ухвалювати органи місцевого самоврядування. Таке Суспільному розповів інспектор відділу безпеки руху патрульної поліції Полтавщини Іван Лаврусенко.

Від початку року у Полтаві найбільше аварій сталося на трьох перехрестях вулиць:

Комарова та Серьогіна – дев’ять аварій; 23-го вересня та Івана Мазепи – п’ять аварій; поблизу площі Зигіна – п’ять аварій.

Загалом же від початку року на вулицях міста зіткнень було 770, каже інспектор патрульної поліції Іван Лаврусенко. За його словами, уникнути аварій допомагає облаштування доріг згідно із правилами дорожнього руху. Зокрема, можуть наносити спеціальну розмітку, ставити світлофори, дорожні знаки, а ще – робити «острівці безпеки» для пішоходів.

У Полтаві найбільше аварій стається на трьох перехрестях

Цим займатися має місцева влада, бо вона ухвалює такі рішення, говорить Лаврусенко. А поліцейські можуть лише давати рекомендації щодо облаштування дороги та перевіряти на відповідність нормам.

Читайте також:

На Полтавщині автівка наїхала на дитину

Джерело