Стало відомо про те, що Анна Трінчер і Jerry Heil возз'єдналися після розіграної сварки, і заспівали спільну пісню на одній сцені. 

Про це Анна Трінчер повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де опублікувала ролик з виступу. Не можна не відзначити, що Анна є досить активним користувачем соціальної мережі, і постійно ділиться з шанувальниками всіма подіями зі свого життя.

Широку популярність їй принесли участі у вокальний проектах, а також одна з головних ролей в серіалі "Школа", який був рекорди в переглядах серед підліткової аудиторії. 

Зараз дівчина активно просуває свою кар'єру співачки, і випускає реліз за релізом. Крайньою піснею стала композиція" Плакса", випущена разом з відомою виконавицею Jerry Heil.

Перед самою прем'єрою, дівчата публічно посварили, і багато хто відразу запідозрив, що все це промо-кампанія перед релізом пісні. Так і сталося. 

Виконали спільно вони її в програмі"Сніданок з 1+1". 

"Ось і кліп практично зняли завдяки @snidanok @1plus1_ua ❤️Дивіться виступ в ютюб! Прокинулися з нами? @thejerryheil"- пише Анна Трінчер під публікацією. 

Користувачі в коментарях не особливо зацінили такий перформанс:

"Діти, пісня жахлива. Слова маячні";

"Але все таки голос з обробкою звучить краще

Джерело