Коростильов йшов другим, але останнім пострілом втратив шанс на медаль.

Українець Павло Коростильов зупинився у кроці від медалі Олімпійських Ігор у Токіо в кульовій стрільбі. У дисципліні стрільби з пістолета на 10 метрів український спортсмен посів четверте місце, хоча мав шанс стати срібним призером.

Для Павла Коростильова це були другі Олімпійські Ігри у кар'єрі. Перед цим українець змагався у Ріо у 2016 році, однак пройти у фінал йому не вдавалося.

Стрілець Коростильов втратив шанс на першу медаль України на Олімпіаді-2020

Олімпійський турнір з кульової стрільби з пістолету на 10 метрів проходив у два етапи. Перший раунд передбачав кваліфікацію, за підсумками якої у фінал мали пройти вісім найкращих стрілків.

Україну у стрільбі з пістолету на 10 метрів представляли два спортсмени - Павло Коростильов та Олег Омельчук. Проте пройти у фінал зміг лише Коростильов.

Фінал за участю Коростильова став першим на Олімпійських Іграх у Токіо. Український стрілок подолав кваліфікацію кульової стрільби, показавши четвертий результат - 581 очко.

У фіналі Коростильов протистояв непростим суперникам. Серед них - олімпійські чемпіони Пан Вей (Пекін-2008) та Крістіан Райц (Ріо-2016), а також чемпіон Юнацької Олімпіади Саураб Чаудхарі і багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи Дамір Мікец. Крім них, за нагороду мали поборотися ще один китаєць Боуен Жан (586 очок у кваліфікації) та іранець Джавад Фуругі - найдосвідченіший серед усіх учасників змагань.

Згідно регламенту змагань у фіналі кожен стрілок мав виконати по 12 пострілів, після чого турнір покидав стрілець з найгіршим результатом. Після чого через кожні два постріли змагання покидали по одному стрілку.

У фіналі Коростильов тривалий час тримався за іранцем Фуругі, який заволодів лідерством на старті. І намагався втримати другу позицію від китайця Пан Вея.

Коростильов майже пройшов у трійку з другим результатом. Але останній постріл українця став фатальним - він вибив 8.4 очки, посівши у підсумку лише четверте місце.

Олімпійським чемпіоном у кульовій стрільбі з пістолету став іранець Фуругі. Він випередив серба Мікеца майже на сім очок та закінчив змагання з олімпійським рекордом.

Олімпіада-2020. Кульова стрільба (10 метрів, пістолет). Фінал Джавад Фуругі (Іран) - 244.8 Дамір Мікец (Сербія) - 237.9 Пан Вей (Китай) - 217.6 Павло Коростильов (Україна) - 198.9