У Сарнах Рівненської області 18-річна Анастасія Котик отримала серйозний опік тім’яної частини голови після проведення процедури фарбування. Перукар виявилася самоучкою, але про це постраждала дізналася тільки після отримання травми.

На Рівненщині перукарка “зняла скальп” з дівчини при фарбуванні. Фото 18+

Як розповіла мати Анастасії Оксана Котик журналістам місцевого видання “Сарни News”, її дочка домовилася про мелірування з майстром, якого тієї порадила подруга. Процедура фарбування проходила вдома.

“Через кілька хвилин після нанесення фарби дочка відчула дискомфорт і печіння, сказала про це перукаря. Та відповіла, що при меліруванні це нормально і попросила просто потерпіти. Потім у Насті почала боліти голова і вона попросила змити фарбу. Але майстер воліла спочатку дофарбувати нижні пасма, при цьому вона зауважила, що їй теж пече пальці “, – пояснила жінка.

Вона додала, що інцидент стався ще 24 червня, але матері Настя про те, що трапилося розповіла тільки 28 числа після серйозного випадіння волосся і гострої потреби звернутися до лікарів.

“Сімейний лікар виписав направлення в опікове відділення Рівненської лікарні. Там нам діагностували опік III ступеня. Травматолог нам відразу сказала звернутися в поліцію, але я вирішила спочатку поговорити з перукаркою, яка таке вчинила з моєю дочкою”, – продовжила Оксана.

Та відразу зізналася, що вона самоучка і надавала послуги зі стрижки та фарбування тільки своїм родичам. Вона попросила не писати заяви в правоохоронні органи, а пообіцяла, що буде надавати матеріальну підтримку упродовж всього лікування Насті Котик.

Обережно, фото 18+

На Рівненщині перукарка “зняла скальп” з дівчини при фарбуванні. Фото 18+

Однак свою обіцянку вона не стримала, а всі повідомлення, які її пов’язували з постраждалою дівчиною, стерла. Тепер листування Насті з перукарем складається тільки з вихідних повідомлень.

Майстер-самоучка навідріз відмовляється від того факту, що робила фатальне мелірування і заперечує своє знайомство з родиною Котиків. Журналістам вона також не дає коментарів.

На Рівненщині перукарка “зняла скальп” з дівчини при фарбуванні. Фото 18+

Джерело