На Кіровоградщині учора, 23 липня, вакцинувалися 3 тисячі 212 людей. Це найбільша кількість з початку вакцинації, сказав директор департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко.

"У зв'язку із залученням такої чисельності пунктів щеплення, два дні поспіль ми демонструємо темпи зростання вакцинації на території нашої області. Вчора була максимальна чисельність охочих. Це перший раз за весь час кампанії вакцинації, попередній рекорд – 2 123 людини", – сказав директор департаменту.

Розповів, скільки щеплень зробили у центрах масової вакцинації в області:

На Кіровоградщині збільшилась кількість людей, охочих вакцинуватися – Рибальченко у Кропивницькому – 279 щеплень (234-Pfizer та 45-Moderna), у Голованівську – 36 щеплень (Pfizer) , у Знам’янці – 27 щеплень (CoronaVac), у Бобринці – 6 щеплень (Pfizer), у Малій Висці – 24 щеплень (Pfizer).

"Особливістю вакцинації в центрах вакцинації є те, що в різні дні центри будуть працювати з різними вакцинами. Тому для людей, яким не принциповий вид вакцини, можна звертатися без попереднього запису в рамках живої черги", – сказав Олег Рибальченко.

Наразі доступні 4 вакцини: AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty від Pfizer та Spikevax від Moderna.

Усього з початку кампанії з вакцинації на Кіровоградщині зробили 91 тисячу 910 щеплень. З них отримали першу дозу – 58718 людей, ревакцинувались – 33192. Це медики, вчителі, військові, соцпрацівники, пенсіонери та інші охочі.

Найбільше людей вакцинували в Кропивницькому. Станом на 22 липня щеплення зробили 31 тисячі 545 людям. 20 195 – перше щеплення, 11 350 – ревакцинація, розповів заступник міського голови Сергій Колодяжний.

Читайте також Де у Кропивницькому можна вакцинуватися від COVID-19 на вихідні У Знам’янці явка людей на вакцинацію від COVID-19 втричі менша, ніж планували щепити

Джерело