Повені у країні стали найсильнішими за останні 60 років

Німецька залізниця Deutsche Bahn за попередніми даними через руйнівні повені на заході країни отримала близько 1,3 млрд доларів збитків, передає "5 канал".

Зазначається, що сильних збитків зазнали також залізничні шляхи і станції. Велику частину збитків страхування не покриває, заявляють у керівництві залізниці. І попереджають, що поки що невідомо, коли поновлять деякі вантажні перевезення. Дату ремонту назвати неможливо. Повені у Німеччині стали найсильнішими за останні 60 років. Загинуло щонайменше 180 осіб. Найімовірніше – це не остаточні дані. Адже понад 100 людей іще вважаються зниклими безвісти. Від повеней постраждали і сусідні з Німеччиною країни. Найбільше – Бельгія. Там загинуло 37 людей. Шістьох досі шукають.

Масштабні повені у Європі: німецька залізниця зазнала мільярдних збитків

"Наша інфраструктура ще ніколи не була так понищена внаслідок лиш одного інциденту. Попереду у нас величезна робота з відновлення. За першими оцінками, поки що дуже приблизними, висока вода завдала збитків нашій залізниці приблизно на 1 мільярд і 300 тисяч євро", – повідомив представник німецької залізниці Волькер Гентшель.

Як повідомляв 5.UA, у Німеччині оголосили режим військової катастрофи через потужні повені.

Джерело