Портрети з доповненим зображенням, виконані рівненським художником Ігорем Павлюком, до 15 серпня експонуватимуться у картинній галереї "Євро-Арт". Виставка отримала назву "Online in Рівне".

Рівнянин Василь Голубінка прийшов побачити власний портрет. Розповідає, навіть гадки не мав, яким себе побачить. Після перегляду він наводить телефон на QR-код під картиною.

"Побачив мою веселу вроду, мій оптимізм, мою тягу і любов до співів. Мені здається, що сила і талант Ігоря полягає в тому, що він може помітити в людині якусь унікальність, якусь родзинку і може це передати. Мені здається дуже вдало", – каже чоловік.

У галереї Рівного експонують інтерактивні картини

Портрети Ігор Павлюк створює акрилом на полотні. Він називає їх інтерактивними і такими, що дозволяють об'ємно побачити не лише героя, а і його спосіб життя та мислення.

"Це люди, яким я протягом року малював портрети до дня народження. Рівняни, які знакові для нашого міста і для мене особисто. А чому така колористика? Це те, що мені подобається. Причому, що об'єкт зображення, що техніка зображення. Таким чином співпала колористика з персонажами", – коментує автор виставки Ігор Павлюк.

Загалом в рамках виставки "Online in Рівне" представили 30 портретів. На різні роботи художник, за його словами, витрачав від трьох днів до місяця. Роботи експонуватимуться в картинній галереї "Євро Арт" до 15 серпня.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Джерело