В Україні триває інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин. З 1 липня було виявлено 3216 працівників, допущених до роботи без укладення трудових договорів.

Про це повідомляє Управління Держпраці у Вінницькій області.

Середня кількість виявлених незадекларованих працівників становить майже 5 осіб на одного перевіреного роботодавця. Найбільше незадекларованих працівників виявлено у Запорізькій (397), Вінницькій (344) та Хмельницькій (221) областях.

На Вінниччині понад 300 неоформлених працівників — Управління Держпраці

"Управлінням Держпраці у Вінницькій області здійснено захід державного контролю на об’єкті будівельних робіт, що проводяться на площі у м. Ладижин. Замовником даних робіт є Ладижинська міська рада, роботи проводить одна з підрядних організацій. Під час заходу державного контролю було виявлено близько 20 осіб, які займались виконанням ремонтних робіт без оформлення трудових відносин", — йдеться в дописі.

Як повідомляють в Управлінні Держпраці, штраф за одного працівника, допущеного до роботи без укладення трудового договору становить 60 тисяч гривень.

Читайте також

На Вінниччині обвинувачений листоноша не отримав листа про розгляд справи 1500 доларів хабара аби в’їхати в Україну. На Вінниччині затримали росіянина

Джерело