На набережній річки Лопань поблизу Сергіївського майдану мають встановити стелу до 30-річчя незалежності України. Нині робітники риють котлован під флагшток.

Стелу встановлять на перетині Соборного узвозу та вулиці Полтавський шлях. Нині сквер на набережній огородили парканом і прибрали стару бруківку.

Стела до Дня незалежності у Харкові: як виглядає місце будівництва

На встановлення стели та капітальний ремонт алеї вздовж набережної витратять понад 24 млн грн, йдеться на сайті публічних закупівель ProZorro. Замовник робіт — Харківська міськрада.

Понад 10 мільйонів гривень на будівництво у березні надали з обласного бюджету, розповів директор обласного департаменту житлово-комунального господарства Сергій Магдисюк. Решта коштів — з бюджету Харкова.

Якої висоти буде флагшток, коли його мають встановити та які ще роботи передбачаються, Суспільне спитало у начальника управління Департаменту житлово-комунального господарства Олексія Богача. Він сказав, що інформацію до середини серпня "тримають у таємниці".

Що відомо Стелу і сквер мають облаштувати до 24 серпня 2021 року, 30-річчя проголошення незалежності України. За інформацією облдержадміністрації, аналогічні стели планують відкрити й в інших регіонах України. На проспекті Незалежності у Харкові є стела 23,5 м заввишки, встановлена до Дня національного прапора у 2010 році.

Джерело