У Полтаві місцевий житель кімнату в багатоповерхівці переробив під корабель. Там і справжній ілюмінатор, і чималий якір, штурвал та, навіть, кранці, аби судно бортом не билося об причал. А щоби не чути вуличної метушні, у кімнаті-каюті лунає шум моря та крик чайок, - йшлося в сюжеті ТСН.19:30 22 липня.

Частина будинку побудована ще 1875 року. У ній немає ліфта, але є винні льохи, і корабель на горішньому поверсі.

Чоловік - тренер з легкої атлетики, але дуже любить море і от під час карантину наближав його як міг. Кімнату переробив під каюту.  Майже всі атрибути - справжні.  Їх шукав у Мережі та отримував поштою. Найважче їхав якір, бо важить 60 кілограмів. Йому вже років з 200, із дна моря виловив дайвер. 

Як посеред моря: у Полтаві чоловік переробив кімнату у квартирі під корабель

Рятівне коло прибуло з Чорноморська, Ринда з Одеси. Квартирний корабель - все ж став піратським - бо його окупували внуки. З онуками та дітьми у кімнаті-каюті влаштовують посиденьки. Берегиня човна, з якої ліпили талісман, хутко накриває стіл.

Чаювання - як на морі - під шум хвиль та крик чайок - композиція вмикається, коли відкривається ілюмінатор.

На облаштування кімнати-каюти багато грошей не пішло, навпаки - чоловік познайомився з великою кількістю людей, які теж люблять море. На вже облаштованому борту бракує ще підзорної труби. А потім можна переходити далі, наприклад, на кухню. Але спочатку треба ретельно проаналізувати як правильно у квартирі облаштувати камбуз.

Читайте також: 

Винахідливий татусь перетворив інвалідний візок сина на корабель зі Star Wars

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело