У Кіровоградській області скасували запис на вакцинацію через електронний сервіс "Дія". Про це Суспільному розповів директор обласного департаменту охорони здоров'я Олег Рибальченко.

В області розпочався 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років. Додатковий пріоритет в отриманні щеплення: старший вік людини – 60+ та люди із супутніми захворюваннями, говорить Олег Рибальченко. "Серед пріоритетних груп залишаються медики, вчителі, соціальні працівники та військові". Каже: з відкриттям 5-го етапу, запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток “Дія” не працюватиме, тепер можна записатися зателефонувавши в реєстратуру пунктів щеплення або до центрів масової вакцинації.

Перелік пунктів та центрів з адресами й телефонами: vaccination.covid19.gov.ua.

На Кіровоградщині скасували запис на вакцинацію через додаток

Олег Рибальченко розповів, колективи з понад 50 охочими щепитися – вакцинуватимуть мобільні бригади за місцем їхньої роботи.

Люди, які не можуть самостійно пересуватися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації додому за номером 0 800 60 20 19 або через свого сімейного лікаря.

За словами Олега Рибальченка, область забезпечена вакцинами Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та з наступного тижня вакциною Moderna.

Що відомо Кіровоградщина отримала 24 тисячі доз вакцини американського виробництва Moderna. На 22 липня в області вакцинували 88 698 людей. В області працює 77 пунктів із запланованих 121. На Кіровоградщині центри масової вакцинації проти COVID-19 працюватимуть щодня.

Джерело