Василь Пастух ㅡ уродженець села Кадобна на Калущині, кандидат у майстри спорту з боксу. Брав участь у всеукраїнських і міжнародних змагань з бігу з перешкодами, трейлових забігах у гірській місцевості.

Василь Пастух подолав вершини Карпат разом із Христиною Гончарук із Івано-Франківська. Обоє — тренери спортивного клубу, інформують “Вікна”.

“Спочатку я планував пробігти тільки Чорногірський хребет, але захотілось більшого, як завжди. Переглянув маршрут на карті і вирішив покорити шість найвищих вершин. Між ними були ще шість вершин, які нічим не поступаються найвищим,” — розповів Василь.

Прикарпатець пробіг 12 вершин Карпат за один день

Маршрут стартував з гори Дземброні і пролягав до вершин Смотрич, Піп Іван, Дземброня, Бербенескул, Гутин-Томнатик, Мечнул, Ребра, Туркул, Пожижевська, Брескул, Говерла, Петрос. Фінішували бігуни в селі Кваси на Закарпатті.

“Проснулись ми о 5:30, сніданок і погнали. Підйом на кожну вершину був нереально крутий, погода сонячна, прохолодний вітер, краєвиди, біжиш і кайфуєш. Звичайно, в горах не завжди біжиш, половину маршруту ідеш, половину біжиш. На деякі вершини ледве виходиш, особливо коли за плечима уже 30 км пробігу”, — поділився спортсмен.

Загалом Василь та Христина подолали понад 57 кілометрів.

Прикарпатець пробіг 12 вершин Карпат за один день

Джерело