Протягом 2019-2020 рр. аграрний холдинг A.G.R. Group будували елеваторний комплекс в місті Середина-Буда, на Сумщині. Будівництво об'єкта фінансувалося в основному за рахунок залучених коштів. Бізнесмен і меценат Місак Хідірян назвав це найдорожчим інвестиційним проєктом холдингу на сьогодні.

“Однозначно, будівництво елеватора - це найдорожчий інвестиційний проєкт холдингу на сьогодні, який фінансувався за рахунок залучення банківських і власних коштів холдингу протягом 2019-2020 рр.", - розповів Мисак Хідірян в інтерв'ю виданню Латифундист.

Про відкриття елеватора компанія зняла окремий відеопроєкт:

Місак Хідірян назвав найдорожчий інвестиційний проект холдингу A.G.R.Group

"Ми готові купувати вже побудовані елеватори з готовою інфраструктурою, оскільки нам економічно вигідніше купити старий елеватор іта інвестувати в модернізацію й будівництво нових потужностей одночасного зберігання, ніж починати будувати “з нуля”. На сьогодні ми в пошуку відповідних варіантів та відкриті для пропозицій”, - визначив мету Місак Хідірян.

У компанії також планують збільшити обсяг перевалки через недавно побудований елеватор в Середина-Буда. A.G.R. Group знаходяться в активному пошуку господарств в Сумській області, в безпосередній близькості до елеватору з метою їх придбання. Цей крок дозволить збільшити кількість оборотів, які робить елеватор протягом маркетингового року.

A.G.R. Group - це приватний сільськогосподарський холдинг, який об'єднує 20 українських компаній, що спеціалізуються на вирощуванні зернових культур. Загальна площа сільськогосподарських земель компанії складає 32 тис. га.

Джерело