Одесу вночі накрила негода. Сильна злива затопила вулиці, повалила дерева та змила з доріг на узбіччя автівки.

Наслідки нічної непогоди показали в телеграм-каналі Одеса INFO.

Сильна злива атакувала Одесу сьогодні вночі. Вода затопила вулиці, а місцями зносила все на своєму шляху. Найбільше постраждав центр міста.

Затоплені вулиці, повалені дерева і замулені шляхи: що відбувається після потопу в Одесі (відео)

На кадрах видно, що дотепер затопленими залишаються багато вулиць Одеси. Місцями вода сягає по коліно, деякі автівки ще з ночі стоять у воді. Водії легковиків, які не потрапили під зливу, їдуть по воді. Люди дістали човни і пересуваються ними затопленими вулицями, або ж бредуть.

На окремих кадрах видно наслідки негоди. Сильна вода змивала все на своєму шляху. З дороги водою змило і вклало на узбіччя вантажівку, а також перекидало легковики. Деякі дороги замулило, також багато дерев повалило на землю.

Як повідомляє кореспондент ТСН з Одеси Олена Черняєва, вночі буквально за годину в Одесі випало понад 30 сантиметрів опадів, а це майже місячна норма. Під воду пішли цілі вулиці - зокрема, і знамениті Дерибасівська та Французький бульвар. Попередньо - постраждалих немає. Але стихія завдала збитків і окремим городянам, і місту в цілому.

На теперішній час з Суворівського району міста нині можна проїхати лише Об'їзною дорогою, в районі Пересипу затопило міст, машини там проїхати не можуть. В решті районів вода переважно спала. Нині відомо про три десятки повалених дерев та тридцять вісім підтоплених приватних житлових будинків. Двадцятьох людей вночі навіть довелося евакуювати. Через стовбури та гілки на рейках нині призупинений рух на десяти трамвайних маршрутах.

Нині комунальники  та рятувальники намагаються якнайшвидше впоратися з наслідками негоди. Зокрема, відпомповують воду з садиб, прибирають насосами каміння та пісок. Працюють сотні людей. Вночі також були відключення світла. Скільки будинків зараз залишаються без електрики – ще збирають інформацію. Під час зливи через відсутність живлення певний час не працювала навіть лінія 101, поки не включили генератори. Опадів на сьогодні Одесі вже не віщують, але обіцяють вітер до 25 метрів за секунду та шторм на морі. 

Нагадаємо, що внаслідок нічної зливи в Одесі затоплено вулиці в центрі та інших районах міста. За даними Одеської метеостанції, лише за першу години зливи випало 31 мм опадів. Інформації про жертви і постраждалих поки немає. 

Джерело