День ангела – це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) сьогодні, 21 липня, святкують: Олександр, Сава, Теодор та Федір.

Чоловічі іменини

День ангела 21 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Олександр

Олександр - це ім'я давньогрецького походження, що в перекладі означає "той, що захищає людей".

У дитинстві Олександру властиві активність, мрійливість та наполегливість. Він любить справляти гарне враження, може бути гарним другом, втім коло його друзів вкрай обмежене. 

У роботі Олександр найбільшого успіху може досягти у підприємницькій діяльності. Саме відсутність зовнішнього контролю дозволяє йому проявити всі свої таланти.

Сімейні стосунки в житті Олександра займають одне з найважливіших місць. Він люблячий чоловік і батько, обожнює балувати своїх домашніх різними подарунками і приємними сюрпризами.

Сава

Сава - це ім'я давньоєврейського походження і у перекладі означає "старий" або "мудрець". 

Маленький Сава спокійна і сором'язлива дитина, яка не особливо тягнеться до інших дітей і любить грати у самоті. Хлопчик наділений старанністю і працьовитістю, любить багато і з задоволенням читати.

У дорослому віці Саві притаманні заглибленість в себе, він дуже уважно ставиться до того, кого пускати до свого найближчого оточення. Сава вихований і галантний чоловік. Він буде успішно працювати в будь-якій професії, яку він вибере. Однак найбільшого успіху він досягне, якщо піде за своїм покликанням. Він може бути відмінним дизайнером, журналістом, режисером.

Сімейні стосунки Сава будує серйозно і надовго. Він забезпечить затишок і благополуччя своєї сім'ї, буде ніжно ставитися до дружини і будувати теплі стосунки зі своїми дітьми. 

Теодор

Теодор - це ім'я грецького походження і у перекладі означає "дар Божий".

У дитинстві Теодор комунікабельний, спокійний, добрий і слухняний хлопчик. У компанії однолітків не прагне до лідерства, йому більше подобається незалежність.

Дорослого Теодора можна охарактеризувати як надійну, ґрунтовну та об'єктивну людину. Він любить читати і подорожувати. У роботі надає перевагу точним наукам: може працювати за фахом програміста, банківського працівника, інженера, економіста, бізнес-аналітика.

Гармонійний союз Теодор може побудувати з самодостатньою, енергійною дівчиною. У сім'ї він буде турботливим чоловіком і батьком.

Одним з найбільш відомих Теодорів був і лишається 26-й президент США Теодор Рузвельт (1858-1919). Він став першим президентом в Америці, який виступив за втручання держави в економіку для збереження принципів чесної конкуренції та захисту споживача від свавілля крупних корпорацій. Особливу увагу він приділяв збереженню природних ресурсів і проблем навколишнього середовища.  

Головною метою у зовнішній політиці він бачив перетворення США в одну з провідних світових держав, створенні потужних військово-морських сил, будівництві міжокеанського каналу і витісненні Європи з політичного життя Західної півкулі. Він встановив контроль над зоною Панамського каналу, проводячи експансіоністську політику в Латинській Америці, в період російсько-японської війни підтримав Японію, захоплюючись її економічними та військовими досягненнями.

Федір

Федір - походить від грецького імені Теодорос і також означає "дар Божий".

Маленький Федір - це тиха, вихована і серйозна дитина. Він рідко пустує, а його дружелюбність дозволяє йому легко знаходити компанію.

У дорослому віці Федір зазвичай так і лишається серйозною людиною. У роботі до всього підходить відповідально, він вміє знаходити незвичайні та ефективні рішення багатьох складних завдань. Нерідко обирає професію у технічний галузі, хоча може досягти успіху і у творчих напрямках, наприклад, у письменництві або журналістиці.

Федір дуже турботливий до своєї родини. Зазвичай він відмінний господар, який вміє робити в домі майже все.

Ім'я Федір носив відомий український художник Федір Кричевський (1879-1947). Він був ключовою фігурою у розвитку українського модернізма, започаткував школу українського малярства, став першим ректором Української академії мистецтв, виховав чимало талановитих учнів, його роботи експонувалися на Венеційській бієнале.

Жіночі іменини

Оскількі жіночі імена на сьогодні в православному календарі відсутні, щоб назвати народжену в цей день дівчинку, дотримуючись традицій, слід перш за все звернути увагу на найближчі до дня народження дитини дні.

Читайте також: Іменини 20 липня: яке ім'я дати дитині, і у кого День ангела

Джерело